Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 200028_BK
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 30%Енамел, 70%Цинк

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 201507_BK
790 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 197765_RG
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 201174_HM
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 202376_BK
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 202378_BK
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 202639_GD
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 201441_GD
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 203840_GD
590 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 200906_BM
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 200872_GD
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 183061_GN
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 202704_BK
690 МКД
Големина
S
M
L