Барај
%
×
SUPERDRY - Сезонско намалување на најурбаниот бренд

Дополнителен попуст од -30% на веќе намалените цени.

ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 193642_LL
PRF SS22 дополнителни -10%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други дополнителни попусти.

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Лице: 20%Стакло, 80%Цинк

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 198695_SV
490 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 199868_BK
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 187623_BK
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 196784_SV
1.690 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 200008_BK
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 196784_GD
1.690 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 200028_BK
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 200007_BK
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 200503_RG
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 200482_RG
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 200499_RG
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 200497_RG
390 МКД
Големина
S
M
L