Барај
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 187712_BK
Провери достапност
  • S
    *
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Состав 10%Енамел, 90%Цинк

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 183062_PM
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 188936_GD
1.390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 174973_PK
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 190201_SV
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 180643_HM
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 191300_SV
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 190259_SV
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 191296_SV
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 191352_SV
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 191077_HM
590 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 191353_SV
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 191353_GD
490 МКД
Големина
S
M
L