Барај
%
×
PERFECT EVERYDAY OUTFIT WITH REPLAY
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
MANGO

ПОЛО МАИЦА

Шифра на артикл: 67075137-99
Šifra proizvođača: 67075137
590 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 100 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 6 Години (116cm)
  6 Години (116cm)
 • 8 Години (128cm)
  8 Години (128cm)
 • 10 Години (140cm)
  10 Години (140cm)
 • 12 Години (152cm)
  12 Години (152cm)
 • 13-14 Години (164 cm)
  13-14 Години (164 cm)
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОЛО МАИЦИ
Бренд MANGO
Пол МОМЧИЊА
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК

590 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 100 МКД
Извести ме за попуст
2
1