Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
BOSS

ПОЛО МАИЦА

Шифра на артикл: 50494697-002
6.990 МКД
6.990 МКД
5.942 МКД
Заштеда: 1.048 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОЛО МАИЦИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ HB50517638 001
6.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ HB50496003 001
7.290 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ TA26N4 001
3.432 МКД
Заштеда -20%
4.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ HB50509453 001
5.272 МКД
Заштеда -20%
6.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ THDM0DM18926-BDS
5.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ DSA038200AIJR-9XX
6.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ SDM1110323A-02A
2.952 МКД
Заштеда -20%
3.690 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ HB50466182 002
5.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ CKJ30J325432-BEH
5.890 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50512766-001
6.792 МКД
Заштеда -15%
7.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50512740-001
6.792 МКД
Заштеда -15%
7.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50512688-016
7.693 МКД
Заштеда -30%
10.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
6.990 МКД
6.990 МКД
5.942 МКД
Заштеда: 1.048 МКД
Извести ме за попуст
2
1