Барај
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
CALVIN KLEIN JEANS

ПОЛО МАИЦА

Шифра на артикл: CKJ30J325269-CCP
0 МКД
5.190 МКД
5.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОЛО МАИЦИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 94% ПАМУК 6%ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 8551077-17
1.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ CKJ30J323394-CEZ
5.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 4587220-16
1.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 4407010-16
1.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 4407012-17
1.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ HB50490770 462
5.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 4587222-16
1.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
2.790 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
1.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
1.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ HB50490775 462
6.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ HB50467556 462
2.690 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
0 МКД
5.190 МКД
5.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1