Барај
%
×
Okaidi new collection
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
GEOX

ПОЛО МАИЦА

Шифра на артикл: M3510AT2649-2205
4.490 МКД
4.490 МКД
3.592 МКД
Заштеда: 898 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • L
    L
  • XL
    XL
  • XXL
    XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОЛО МАИЦИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 67075984-10
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ RM3070A {22696G}447
3.432 МКД
Заштеда -20%
4.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
4.490 МКД
4.490 МКД
3.592 МКД
Заштеда: 898 МКД
Извести ме за попуст
2
1