Барај
%
×
Forever denim with replay
ПОЛО МАИЦА
BOSS

ПОЛО МАИЦА

Шифра на артикл: 50512995-388
6.990 МКД
6.990 МКД
6.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОЛО МАИЦИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ THDM0DM18312-LXY
4.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 4407016-23
1.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ SS175664-0514
3.690 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ SDM1110345A-L6R
3.690 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
1.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 67075984-41
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50468301-373
6.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50512742-334
8.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ TA5W4Y EW0
4.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ RM6785 {22696T}830
4.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ RM3070A {22696M}830
4.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
6.990 МКД
6.990 МКД
6.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1