Барај
%
×
Forever denim with replay
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
BOSS

ПОЛО МАИЦА

Шифра на артикл: 50506189-001
9.990 МКД
9.990 МКД
9.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОЛО МАИЦИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 70% РЕЦИКЛИРАН ПОЛИАМИД 30% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ HB50509453 001
6.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ THDM0DM18926-BDS
5.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 67075984-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ HB50510385 001
9.890 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ HB50466182 002
5.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ CKJ30J325432-BEH
5.890 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50515596-002
8.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50494697-002
6.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50512766-001
7.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50512740-001
7.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50512112-001
8.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50513604-001
5.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
9.990 МКД
9.990 МКД
9.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1