Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
BOSS

ПОЛО МАИЦА

Шифра на артикл: 50472668-100
5.290 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 1.600 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОЛО МАИЦИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50471933-402
6.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50451446-403
5.960 МКД
Заштеда -20%
7.450 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50466443-649
6.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50466443-402
5.592 МКД
Заштеда -20%
6.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50472668-630
3.690 МКД
Заштеда -30%
5.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50472668-730
3.690 МКД
Заштеда -30%
5.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50472668-001
3.690 МКД
Заштеда -30%
5.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50472668-404
3.690 МКД
Заштеда -30%
5.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50469360-439
5.592 МКД
Заштеда -20%
6.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50468392-001
5.592 МКД
Заштеда -20%
6.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50468301-830
4.392 МКД
Заштеда -20%
5.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50468301-815
4.392 МКД
Заштеда -20%
5.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL