Барај
%
×
Geox - step out in style
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
NEW BALANCE

ПАТИКИ

Шифра на артикл: NBCT302RB-100
0 МКД
8.190 МКД
8.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39,5
  39,5
 • 40
  40
 • 41,5
  41,5
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
 • 46,5
  46,5
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд NEW BALANCE
Пол УНИВЕРЗАЛНИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 45% КОЖА 44% ТЕКСТИЛ 11% ГУМА
0 МКД
8.190 МКД
8.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1