Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
DIESEL

ПАТИКИ

Шифра на артикл: DSY03217 PR126 7226
0 МКД
9.090 МКД
9.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS9I {C0002T}1526
6.190 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CPPGU65900TCA-1855
15.592 МКД
Заштеда -20%
19.490 МКД
Големина
6
7
8
9
10
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CPPGU65454CA-1789
17.890 МКД
Големина
6
7
8
9
10
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA5TZD
7.290 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS68 {C0083T}3138
6.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFMPVIB FAL12 BEIBR
8.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
0 МКД
9.090 МКД
9.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1