Барај
%
×
Forever denim with replay
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
DIESEL

ПАТИКИ

Шифра на артикл: DSY03345 PR173 HA140
0 МКД
10.590 МКД
10.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 51% КОЖА 49% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFMJSAW ELL12 GREBE
6.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ THEM0EM01395-ACG
7.190 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFMPVIB SUE12 WHIBL
7.390 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFMPVIB SMA12 WHIGR
7.390 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFMJNII LEA12 BEBRB
6.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2997581-50
2.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFMPNOG FAL12 BLKGR
6.190 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFMPNOI LEA12 WHIBK
5.890 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFMPBEL FAP12 YGRBR
7.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFMPBEL ELE12 CRLSI
7.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFMPANC ESU12 GRBLW
6.990 МКД
Големина
40
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ DSY03345 PR173 A253
10.590 МКД
Големина
41
42
43
44
45
0 МКД
10.590 МКД
10.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1