Барај
%
×
Geox - step out in style
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
SPRINGFIELD

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 2996591-12

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFMJSAW ELL12 GREBE
6.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ THEM0EM01395-ACG
7.190 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFMPVIB SUE12 WHIBL
7.390 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFMPVIB SMA12 WHIGR
7.390 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFMJNII LEA12 BEBRB
6.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFMPNOG FAL12 BLKGR
6.190 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFMPNOI LEA12 WHIBK
5.890 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFMPBEL FAP12 YGRBR
7.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFMPBEL ELE12 CRLSI
7.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFMPANC ESU12 GRBLW
6.990 МКД
Големина
40
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ DSY03345 PR173 A253
10.590 МКД
Големина
41
42
43
44
45