Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 221196_EC
1.190 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • S
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW24 ЕСЕН ЗИМА 2024
Состав ПОСТАВА: 40% ПОЛИЕСТЕР 60% ПОЛИУРЕТАН / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 222293_EC
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 222188_EC
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 222286_EC
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218843_EC
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 220946_EC
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 221198_EC
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 219465_WT
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 220139_WT
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 220140_WT
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 219462_EC
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67077919-01
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67067919-01
690 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
2
1