Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 219556_EC
Провери достапност
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 40% ПОЛИЕСТЕР 5% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН 55% ПОЛИУРЕТАН / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 222293_EC
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 222188_EC
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 222286_EC
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218843_EC
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 220946_EC
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 221198_EC
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 219465_WT
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 221196_EC
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 220139_WT
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 220140_WT
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 219462_EC
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67077919-01
590 МКД