Барај
%
×
Okaidi new collection
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
HUGO

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: HB50516919 664
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 60% ПОЛИУРЕТАН 40% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67067919-85
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSWWW92 19460 WAT
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSWZG85 00440 LTR
2.990 МКД