Барај
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 219758_LM
Провери достапност
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 40% ПОЛИЕСТЕР 5% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН 55% ПОЛИУРЕТАН / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67055749-39
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67065749-39
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218130_GN
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ DG24SAYP25-4014
3.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217563_GN
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217409_GN
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217953_LM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217408_GN
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217410_GN
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216608_GN
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216349_GN
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 215247_GN
990 МКД