Барај
%
×
Okaidi new collection
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 217089_OW
Провери достапност
  • S
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 10% ПОЛИУРЕТАН 90% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 221196_EC
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 220139_WT
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 220140_WT
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 219462_EC
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67077919-01
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67067919-01
552 МКД
Заштеда -20%
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67047920-01
712 МКД
Заштеда -20%
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ RFW5327 {A0259B}1318
4.392 МКД
Заштеда -20%
5.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 219559_EC
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 219556_EC
1.112 МКД
Заштеда -20%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218009_EC
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218006_EC
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД