Барај
%
×
Okaidi new collection
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 217409_GN
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
ONLINE ONLY -20% SS24

Промоцијата важи само онлајн, се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Последно парче
Провери достапност
  • S
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 50% ПОЛИЕСТЕР 50% ПОЛИУРЕТАН / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67055749-39
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67065749-39
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ DG24SAYP25-4014
3.690 МКД
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1