Барај
%
×
Okaidi new collection
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 217953_WT
590 МКД
590 МКД
472 МКД
Заштеда: 118 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 221196_EC
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 220139_WT
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 220140_WT
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 219462_EC
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67077919-01
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67067919-01
552 МКД
Заштеда -20%
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67047920-01
712 МКД
Заштеда -20%
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ RFW5327 {A0259B}1318
4.392 МКД
Заштеда -20%
5.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 219559_EC
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 219556_EC
1.112 МКД
Заштеда -20%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218009_EC
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218006_EC
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
590 МКД
590 МКД
472 МКД
Заштеда: 118 МКД
Извести ме за попуст
2
1