Барај
%
×
Geox - step out in style
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
CALVIN KLEIN JEANS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: CKK60K611778-BEH
0 МКД
5.290 МКД
5.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSWZG85 00440 BLA
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218123_BK
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218131_BK
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ THAW0AW16101-BDS
4.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ DG24SAYP25-2000
3.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ DG24SAYP11-2000
3.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ DG24SAYP10-2000
3.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ DG24SAYP09-2000
3.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217089_BK
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ TA2MTG 001
3.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSWQM92 29630 BLO
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSWGG93 06400 BLA
3.690 МКД
0 МКД
5.290 МКД
5.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1