Барај
%
×
Geox - step out in style
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
MANGO

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 67044475-CU
Šifra proizvođača: 67044475
890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН ПОСТАВА: 20% ПОЛИЕСТЕР 80% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67076325-32
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67066325-32
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 219606_CA
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67054473-CU
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217089_CA
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67054474-CU
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67084472-CU
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67094472-CU
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217893_CA
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217407_CA
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67064473-CU
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216549_CA
1.390 МКД
890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1