Барај
%
×
Okaidi new collection
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
MANGO

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 67083271-02
Šifra proizvođača: 67083271
590 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67077919-01
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67067919-01
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67047920-01
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ RFW5327 {A0259B}1318
5.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67097116-03
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSWVA92 22400 WHI
3.690 МКД
590 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1