Барај
%
×
Okaidi new collection
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 216657_LM
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
ONLINE ONLY -20% SS24

Промоцијата важи само онлајн, се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • S
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 25% КРАВЈА КОЖА 75% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSWWW92 19460 YEL
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67084052-12
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67074053-12
690 МКД
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1