Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 202906_BK
Провери достапност
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Постава: 40%Полиестер, 60%Полиуретан / Надворешност1: 100%Полиуретан / Внатрешност 1: 100%Полиестер / Лице: 100%Полиуретан

Trenutno nema komentara