Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 203181_NV
Провери достапност
  • XS
    XS
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав ПОСТАВА: 40%ПОЛИЕСТЕР, 60%ПОЛИУРЕТАН / ЛИЦЕ: 100%ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217176_AU
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217175_AU
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 214781_NV
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ DG23WAYY02-5000
1.794 МКД
Заштеда -40%
2.990 МКД