Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
SPRINGFIELD

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 8204014-14
1.490 МКД
596 МКД
507 МКД
Заштеда: 983 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка

Провери достапност
  • XS
    XS
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara
1.490 МКД
596 МКД
507 МКД
Заштеда: 983 МКД
Извести ме за попуст
2
1