Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 196964_BL
Провери достапност
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона Online Only FW
Состав ПОСТАВА:100%ПОЛИСТЕР / ЛИЦЕ:100%ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217896_BL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216549_BL
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217279_AQ
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217174_BL
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217180_BL
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 215177_AQ
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 215176_AQ
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 215178_AQ
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 215202_BL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 215467_TL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 215245_BL
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 215242_BL
990 МКД