Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
HUGO

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: HB50497860 126
0 МКД
3.290 МКД
2.303 МКД
Заштеда: 987 МКД
Извести ме за попуст

Попустот не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 39/40
  39/40
 • 41/42
  41/42
 • 43/44
  43/44
 • 45/46
  45/46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ THEM0EM01191-TCR
2.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 67086000-05
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
39
41
43
45
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ CKYM0YM00953-0GN
3.890 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 50498241-131
5.092 МКД
Заштеда -15%
5.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
0 МКД
3.290 МКД
2.303 МКД
Заштеда: 987 МКД
Извести ме за попуст
2
1