Барај
%
×
Okaidi new collection
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
DAN JOHN

ДЕНИМ

Шифра на артикл: DJ001707
Isbn: E23P01-1630-EURBLU
3.390 МКД
3.390 МКД
3.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 98% ПАМУК 2% ЕЛАСТИН