Барај
%
×
Okaidi new collection
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
DAN JOHN

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: DJ001703
Isbn: E23P35-1654-CTXAVION
2.790 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.790 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RM9722J {761 68B}010
8.590 МКД
Големина
38_032
36_032
34_032
33_032
30_030
31_030
33_030
34_030
36_030
32_032
32_030
31_032
Sačuvano u omiljne
3.390 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
3.390 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ SS175423-6867
6.090 МКД
Големина
36_032
34_032
33_032
32_032
31_032
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50487966-459
8.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
2.790 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1