Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
BOSS

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 50479365-404
11.490 МКД
11.490 МКД
11.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-25%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 69% модал 28% памук 3% еластин
Trenutno nema komentara

Слични производи