Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
MANGO

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 37064031-08
Šifra proizvođača: 37064031
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 60% Памук 40% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50478577-260
7.190 МКД
Заштеда -20%
8.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
3.999 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1554926-51
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50473697-260
11.190 МКД
Заштеда -20%
13.990 МКД
Големина
48
50
52
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50472711-275
8.790 МКД
Заштеда -20%
10.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1554923-51
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1554924-51
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50469760-272
5.290 МКД
Заштеда -50%
10.590 МКД
Големина
48
50
52
54
56