Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ARISTOTELI BITSIANI

ПАЛТО

Шифра на артикл: 6202047-006
11.190 МКД
11.190 МКД
11.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд ARISTOTELI BITSIANI
Пол МАШКИ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 75%полиестер 25%полиамид
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 0094555-01
4.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 4216047-003
14.990 МКД
Големина
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 4214047-002
14.990 МКД
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 6601047-001
9.490 МКД
Големина
46
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 6601047-019
9.490 МКД
Големина
50
52
54
56
58
60
62
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37020078-99
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37024754-93
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ000845
8.390 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ000844
8.390 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ000842
7.590 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ000841
7.590 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37085717-92
6.490 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56