Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
GUESS

ПАЛТО

Шифра на артикл: GSS012108
Isbn: 2RGN009490Z-G293
16.890 МКД
11.890 МКД
11.890 МКД
Заштеда: 5.000 МКД
Извести ме за попуст

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Последно парче
Провери достапност
  • 44
    44
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 44% Памук 30% Акрил 26% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37031301-05
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37031302-50
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37020390-99
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37020390-69
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 27029205-45
4.790 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37091293-05
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 27088637-88
4.990 МКД
Заштеда -17%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 27069203-05
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50467054-691
13.860 МКД
Заштеда -30%
19.790 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 27077744-52
4.990 МКД
Заштеда -17%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 27097105-01
3.190 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 27097105-85
3.190 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42