Барај
%
×
Okaidi new collection
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ARISTOTELI BITSIANI

ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)

Шифра на артикл: 1206049-004
Провери достапност
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
Бренд ARISTOTELI BITSIANI
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 83%ТРЕВИРА 15%РАЈ2%ЕЛАСТИН

ДОПОЛНИ ГО ИЗГЛЕДОТ

Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ DJ000318
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46