Барај
%
×
PERFECT EVERYDAY OUTFIT WITH REPLAY
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 212013_SV
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 20% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН 20% ЦИНК 30% АКРИЛ 30% БИСЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220174_SV
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 222211_SV
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 223985_SV
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 222129_SV
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 222133_SV
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 221891_SV
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 222115_SV
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 221286_SV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 221282_SV
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 221114_SV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 221291_SV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 77000605-PL
690 МКД
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1