Барај
%
×
Okaidi new collection
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 217637_SV
490 МКД
490 МКД
392 МКД
Заштеда: 98 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 30% АКРИЛ 30% ЖЕЛЕЗО 40% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219250_SV
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 215498_SV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 209328_SV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 215581_SV
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 212013_SV
552 МКД
Заштеда -20%
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 209322_SV
312 МКД
Заштеда -20%
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217653_SV
312 МКД
Заштеда -20%
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 209313_SV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 215572_SV
312 МКД
Заштеда -20%
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219241_SV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219107_SV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 67027723-PL
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
490 МКД
490 МКД
392 МКД
Заштеда: 98 МКД
Извести ме за попуст
2
1