Барај
%
×
Forever denim with replay
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
MANGO

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 67024041-OR
Šifra proizvođača: 67024041
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 50% ЦИНК 10% МЕСИНГ 40% НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220390_GD
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220038_GD
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217656_GD
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217688_GD
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220402_GD
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220329_GD
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220154_GD
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217974_GD
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220340_GD
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220339_GD
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220333_GD
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220376_GD
990 МКД
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1