Барај
%
×
Forever denim with replay
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 215621_GD

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 20% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН 80% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220788_GD
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220777_GD
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220616_GD
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 216208_GD
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220693_GD
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220696_GD
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 215579_GD
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219775_GD
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 209313_GD
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218582_GD
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220434_GD
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218589_GD
690 МКД