Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 199150_HM
1.390 МКД
695 МКД
695 МКД
Заштеда: 695 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 40%Камен, 60%Нерѓосувачки челик

Trenutno nema komentara
1.390 МКД
695 МКД
695 МКД
Заштеда: 695 МКД
Извести ме за попуст
2
1