Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
MANGO

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 37096318-PL
Šifra proizvođača: 37096318
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона Online Only FW
Состав 90% МЕСИНГ 05% НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК 05% ПЛАСТИКА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 209324_SV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217656_SV
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220037_SV
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 215561_SV
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219147_SV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220159_SV
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219421_SV
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219422_SV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219420_SV
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219249_SV
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217320_SV
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219248_SV
490 МКД