Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
MANGO

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 37010200-PL
Šifra proizvođača: 37010200
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона Online Only FW
Состав 85% МЕСИНГ 10% ПЛАСТИКА 05% НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220160_SV
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 215507_SV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217640_SV
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220038_SV
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 215382_SV
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217188_SV
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217019_SV
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217147_SV
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217312_SV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217383_SV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217386_SV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 215624_SV
690 МКД