Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
MANGO

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 37000165-OR
Šifra proizvođača: 37000165
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Цинк

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 47050266-OR
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 47050192-PL
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 47050192-OR
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 47040358-OR
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 47040178-OR
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 47020215-PL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 47010412-PL
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 47010359-OR
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 47000361-OR
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 47000357-OR
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 47000195-PL
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 47000195-OR
890 МКД