Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
PARFOIS

НЕСЕСЕР

Шифра на артикл: 197025_YL
1.390 МКД
695 МКД
695 МКД
Заштеда: 695 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија НЕСЕСЕР
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Постава: 100%Полистер / Надворешност: 20%Алуминиум, 80%Полистер /Лице: 100%Полистер

Trenutno nema komentara
1.390 МКД
695 МКД
695 МКД
Заштеда: 695 МКД
Извести ме за попуст
2
1