Барај
%
×
Okaidi new collection
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
PARFOIS

НАМЕТКА

Шифра на артикл: 218794_BG
2.490 МКД
2.490 МКД
1.992 МКД
Заштеда: 498 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS-S
    XS-S
  • M-L
    M-L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија НАМЕТКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 14% ПОЛИАМИД 86% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
НАМЕТКА 216016_BG
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
НАМЕТКА 2537713-96
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
НАМЕТКА 2537711-96
2.792 МКД
Заштеда -20%
3.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
2.490 МКД
2.490 МКД
1.992 МКД
Заштеда: 498 МКД
Извести ме за попуст
2
1