Барај
%
×
Okaidi new collection
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
WOMEN'SECRET

НАМЕТКА

Шифра на артикл: 2537711-96
3.490 МКД
3.490 МКД
2.792 МКД
Заштеда: 698 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија НАМЕТКА
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
НАМЕТКА 218794_BG
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
НАМЕТКА 216016_BG
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
НАМЕТКА 2537713-96
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
3.490 МКД
3.490 МКД
2.792 МКД
Заштеда: 698 МКД
Извести ме за попуст
2
1