Барај
%
×
Okaidi new collection
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
PARFOIS

НАМЕТКА

Шифра на артикл: 197439_EC
2.690 МКД
2.690 МКД
2.152 МКД
Заштеда: 538 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија НАМЕТКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 24% ПОЛИАМИД 28% ПОЛИЕСТЕР 48% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
НАМЕТКА 2177871-96
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
НАМЕТКА 219085_WT
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
НАМЕТКА 218623_WT
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
НАМЕТКА 217168_OW
1.352 МКД
Заштеда -20%
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
НАМЕТКА 195320_EC
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
2.152 МКД
Заштеда: 538 МКД
Извести ме за попуст
2
1