Барај
%
×
Forever denim with replay
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
GEOX

МОКАСИНИ

Шифра на артикл: U455WC00022-4002
7.490 МКД
7.490 МКД
7.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МОКАСИНИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% КОЖА90% КАН 10% ПУ ЧЕВЛИ ЗА СУВО ВРЕМЕ ИЗРАБОТКА ЛЕПЕНИ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ U45GHC00022-4002
8.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ U35CFB00046-4002
7.990 МКД
Големина
40
41
41,5
42
42,5
43
43,5
44
45
46
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ U35CFB00020-4064
8.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ THEM0EM01366-C1G
5.090 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ RGMZ6H {C0001L}040
8.090 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ U450WB00022-4002
7.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ U3548D00022-4064
8.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
7.490 МКД
7.490 МКД
7.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1